Skip to main content

Esame antra pagal dydį draudimo brokerių bendrovė Lietuvoje. Per metus aptarnaujame daugiau, nei 50000 privačių asmenų bei daugiau nei 3000 įmonių visoje Lietuvoje. Įmonės padaliniai įsikūrę 6-iuose didžiuosiuose miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir Mažeikiuose. Įmonės įstatinis kapitalas 376 906 €.

Vertiname savo klientus, todėl siekiame, kad svetainėje draudimas.lt greitai ir kuo palankesnėmis sąlygomis galėtumėte apsidrausti. Siekdami viršyti klientų lūkesčius, nuolat ieškome būdų, kaip tobulinti savo teikiamas paslaugas ir pasiūlyti savo klientams dar daugiau naudos.

Gerbiame Jūsų asmeninių duomenų saugumą ir privatumą, todėl naudodami Jūsų duomenis, griežtai laikomės LR įstatymų, taip pat Lietuvos banko ir Valstybinės duomenų apsaugos inspekcijos nurodymų. Susipažinkite su informaciniu pranešimu, pateikiamu pagal LR draudimo įstatymo bei LR draudimo priežiūros komisijos nutarimo Nr. N-69 reikalavimus.

Apdraudėme savo profesinę civilinę atsakomybę 10 mln. EUR sumai draudimo bendrovėje AIG Europe, tuo atveju, jei dėl mūsų kaltės nukentėtų klientų interesai.

Vystome projektą pasinaudoję ES struktūrinių fondų parama pagal priemonę „E-Verslas“.

Stengiamės, jog draudimas.lt svetainėje būtų itin paprasta ir patogu apsidrausti. 2012 metais didžiausioje Baltijos šalyse progreso konferencijoje LOGIN 2012 esame pripažinti geriausiu el. komercijos projektu.

Daugiau informacijos čia.

Connect with Porsche Club Lithuania