Skip to main content

Š.m. gegužės 21 - 22 dienomis įvyko Porsche klubo Lietuva sezono atidarymas. Šiemet Porsche automobilių mylėtojai savo sezoną pradėjo susirinkę Kaune prie IX forto. Pasivažinėjimas Nemuno žiedo trasoje suteikė daugybę puikių emocijų, už tai mes sakome didelį dėkui Juta Racing komandos kolektyvui!!! Jūs šaunuoliai!

Vyko auto - slalomo ir žiediniai važiavimai, taip pat moterų ir vaikų figūrinio slalomo važiavimas.

Auto slalomo nugalėtojai: 1. Aurelijus Rusteika (Porsche Carrera S) 2. Vytautas Matuliauskas (Porsche Cayman S) 3. Tomas Išganaitis (Porsche 911 Turbo)

Žiedinis važiavimas: 1. Aurelijus Rusteika 2. Vytautas Matuliauskas 3. Egidijus Mykolaitis

Antroje dienos pusėje klubo nariai ir rėmėjai varžėsi auto orientaciniame, kuris šiais metais vyko Trakų kryptimi. Šiemet nugalėjo mūsų rėmėjai spaustuvės UAB "Didmena" atstovas Andrius Dulevičius su drauge Aistė. Antroje vietoje liko klubo nariai Aivaras ir Palmira Sirusai važiavę Porsche GTS automobiliu. Trečia vieta atiteko taip pat klubiečiams Andriui ir Ieva Bakaičiams, su Porsche 993.

Vakare šventinė vakarienė ir apdovanojimai vyko prie Trakų esančiame viešbutyje "Margis".

Už puikų renginį ir puikius prizus norime padėkoti mūsų rėmėjams:

Michelin ir Arnui, UAB P.Markevičius ir ko., o ypač Martynui ir jo šeimynai, UAB "Anis" atstovams Egidijui ir Lolitai, Draudimas.lt atstovams Giedriui ir Mindaugui, Sonax atstovams, viešbučiui Europa Royale SPA Hotel Druskininkai, UAB Druskininkų Rasa, UAB Selita už gaiviuosiu gėrimus, UAB Daisena už saldžias dovanėles ir ypatingai JUTA RACING!!!!

Connect with Porsche Club Lithuania